Mléčné výrobky

Mléčné výrobky

Jogurty

Jogurty vyrábíme z plnotučného mléka od našich krav z volného chovu na pastvinách, jen za pomocí termofilní kultury bez dalších přídavků, jako sušeného mléka a dalších zahušťovadel. Do ochucených jogurtů nám dodává marmeládu mlékařský profesionál, společnost Milcom a.s. Marmeláda obsahuje E. Jsou to ovšem E, kukřičný škrob, kyselina a zahuštění marmelády. Marmeláda neobsahuje konzervační a stabilizační E a proto výrobci důvěřujeme. Pro ty, kteří dávají přednost svojí domácí marmeládě, vyrábíme neochucený přírodní "Jogurt z pastvy". Naše jogurty se vymykají také tím, že jsou vyráběny ze sladkého mléka, díky krmení krav které je prosté siláží. Takové mléko je na trhu vzácností.

Kefírové a acidofilní mléko

Zakysané mléčné výrobky, které jsou zdrojem mnoha živin, které organismus člověka potřebuje. Zejména v tomto mrazivém počasí! Jsou bohaté na vápník, plnohodnotné bílkoviny, vitamíny D,A,B2 a biologicky aktivní látky s prospěšným účinkem na zdraví.

Termík

Termík je sladká pochoutka, kterou vyrábíme z čerstvého tvarohu, domácího pudinku, vajec od našich slepic z volného chovu Blaťáckého statku a belgické čokolády (u karamelového z vlastního karamelu z cukru, másla a smetany)


« Zpět do přehledu produktů

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet