Mléčné výrobky

Mléčné výrobky

Jogurty

Jogurty vyrábíme z plnotučného mléka od našich krav z volného chovu na pastvinách, jen za pomocí termofilní kultury bez dalších přídavků, jako sušeného mléka a dalších zahušťovadel. Do ochucených jogurtů nám dodává marmeládu mlékařský profesionál, společnost Milcom a.s. Marmeláda obsahuje E. Jsou to ovšem E, kukřičný škrob, kyselina a zahuštění marmelády. Marmeláda neobsahuje konzervační a stabilizační E a proto výrobci důvěřujeme. Pro ty, kteří dávají přednost svojí domácí marmeládě, vyrábíme neochucený přírodní "Jogurt z pastvy". Naše jogurty se vymykají také tím, že jsou vyráběny ze sladkého mléka, díky krmení krav které je prosté siláží. Takové mléko je na trhu vzácností.

Blaťáček

Blaťáček, to je takový domácí Pribiňáček bez zahušťovadel a konzervantů. Je to sladká pochoutka, kterou vyrábíme z našeho lahodného tvarohu, smetany a pravé Vanilky (čokoloádového Blaťáčka z Belgické čokolády)

Termík

Termík je sladká pochoutka, kterou vyrábíme z čerstvého tvarohu, domácího pudinku, vajec od našich slepic z volného chovu Blaťáckého statku a belgické čokolády (u karamelového z vlastního karamelu z cukru, másla a smetany)

Máslo

Máslo vyrábíme z mléka našich krav, které žijí na pastvinách. Takové mléko, obsahuje nejvyšší podíl vytamínů A, E a D a Omega 3 mastných kyselin. Máslo vyrobené z tohoto mléka, je plné svěží a přírodní chuti, kterou si můžete pamatovat z kuchyně našich babiček. Nutná rezervace!


« Zpět do přehledu produktů