Svatojánské byliny

Seminář o čarovných bylinách a moci rituálů s Jolanou Křížkovskou na Farmě Bláto - 24.6.

Přijďte se i vy poddat svatojánskému kouzlu a najít to správné devatero bylin pro vaši potřebu. Povíme si, jak zacházet s bylinami během sušení a zpracování, jak je správně užívat a proč je v našem životě důležité tajemství.

 

Inspirativní žena, spisovatelka a bylinkářka Jolana Křížkovská (dříve Šopovová) v dalším semináři na Farmě Bláto volně navazuje na dvě předchozí setkání (Ke kořenům, Čarodějný košík), která se setkala s příznivým ohlasem. Toto setkání bude oslavou spojení lidí a bylin v čase odedávna bylinám zasvěceném.

Lektorka Jolana Křížkovská vystudovala Filosofickou fakultu UK v Praze a specializační kurz Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové. Působí jako nezávislá lektorka a konzultantka v oblasti rozvoje firem i jednotlivců. Je autorkou knihy Pokojovky pro zdraví a na talíři, životopisné knihy o spisovateli Jiřím Muchovi a deníku #zivotvmaringotce, který popisuje odchod z města na venkov. V současné době žije u Zbraslavic, kde pečuje o svůj Krasosad – sad plný starých stromů a bylin.

Seminář se bude konat 24. června od 14:00 ve verandě bistra Maštal.

Délka semináře 120 -150 minut, cena vstupenek je 350 Kč.

Kapacita semináře je omezena na 30 osob Místo na semináři si zarezervujte na e-mailu: info@farma-blato.cz

Po uhrazení poplatku (údaje vám přijdou do e-mailu) bude Vaše místo závazně zarezervované.