Zážitky

Exkurze

Exkurze

Děti se na farmě seznámí se zvířaty, která poskytují mléko (krávy, ovce, kozy) a s jejich životními potřebami. Povíme si něco o plemenech, proč zvířata musí mít nejprve mládě, aby mohla dávat mléko. Povíme si, jak se mléko dojí, proč je mléko pro člověka důležité a co se z něho vyrábí. Podívají se do sýrárny, budou mít možnost zvířata nakrmit. Výuka probíhá ve venkovním prostředí.

Oslavy a degustace

Chystáte oslavu narozenin či významného výročí, nebo si jen chcete posedět s přáteli nad sklenkou dobrého vína a talířem vynikajících sýrů? Ozvěte se nám, pokud naladíme termín (ideální jsou čtvrtky a pátky), rádi Vám oslavu připravíme. Umíme připravit i doprovodný program v podobě řízené degustace vína od malých vinařů a našich sýrů, exkurze po farmě či promítání.

Tvarohový dezert
MiniBurger

Firemní akce

Zajistíme Vám nevšední prostory pro firemní party, zasedání, konference, prezentace, workshopy, či family days, včetně originálního programu a poctivého jídla a pití. Umíme připravit zážitkový teambuilding, exkurze s ochutnávkou našich produktů, koncerty či přednášky známých osobností. Catering zajišťujeme z produktů naší farmy a od lokálních dodavatelů.

Svatba na statku

Zajistíme Vám nevšední prostory pro obřad i hostinu, včetně originálního programu pro děti i dospělé. Poctivé jídlo a pití od lokálních dodavatelů a z produktů naší farmy. Obřady jsou možné uspořádat v krásných exteriérech okolo statku. Jsme schopni zajistit i květinovou výzdobu a svatební rekvizity, které ladí se svatbou na statku. Cenu sestavíme na základě Vašeho požadavku – individuálně pro každou svatbu.

Svatba na Farmě Bláto

Výukový program pro děti

Děti se na farmě seznámí se zvířaty, která poskytují mléko (krávy, ovce, kozy) a s jejich životními potřebami. Povíme si něco o plemenech, proč zvířata musí mít nejprve mládě, aby mohla dávat mléko. Povíme si, jak se mléko dojí, proč je mléko pro člověka důležité a co se z něho vyrábí. Podívají se do sýrárny, budou mít možnost zvířata nakrmit. Výuka probíhá ve venkovním prostředí.

Program (60-90 min) je sestaven z exkurze po farmě a připravených aktivit pro děti, při kterých se seznámí s daným tématem formou jednoduchých her nebo úkolů.

Délka programu a hloubka výkladu je vždy přizpůsobena věku dětí v dané skupině (MŠ, ZŠ 1. a 2. stupeň, střední školy)

Cena za výukový program
MŠ, ZŠ 1. a 2. stupeň a střední školy 130,- Kč za dítě.
Pedagogický doprovod je zdarma.

Minimální počet účastníků je 15 dětí a
maximální počet ve skupince 30 dětí.
Pokud bude skupinka menší, platba je jako za minimální počet
tj. 15 dětí x 130,- Kč = 1.950,-Kč
Program může najednou probíhat pro 2-3 skupiny, tj. maximálně 90 dětí.

Pořádáme v období:
duben – červen, září – listopad

Exkurze na farmě

Oslavy a degustace

Originální raut Vám připravíme z našich vlastních surovin nebo od malých poctivých výrobců (Pekárna Nebovidy, Řeznictví Leoše Holuba z Hrádku), takže chuťově je to prostě zážitek. Salónek lze pak využít na večerní zábavu, tancování atd.  Vítáme, že si přijedete prostor prohlédnout a domluvíme se na Vaší představě oslavy.

Školení či teambuilding na krásném statku

Vaše setkání s kolegy se u nás na Farmě Bláto stane nezapomenutelným zážitkem. Umíme připravit i doprovodný program v podobě řízené degustace vína od malých vinařů a našich sýrů, exkurze po farmě či promítání. Originální raut Vám připravíme z našich vlastních surovin nebo od malých poctivých výrobců (Pekárna Nebovidy, Řeznictví Leoše Holuba z Hrádku), takže chuťově je to prostě zážitek. Salónek lze pak využít na večerní zábavu, tancování atd.  Vítáme, že si přijedete prostor prohlédnout a domluvíme se na Vaší představě celé akce.

Cenu sestavíme na základě Vašeho požadavku – individuálně pro každou firemní akci.

Restaurace Maštal (až 70 míst)
Prosklený salónek Veranda (až 50 míst)
Venkovní prostor Lesní zátiší (až 200 míst)
Venkovní bar s grilem

Sýrový talíř

Unikátní prostory pro Váš velký den

Nejsme místem, kde se svatby pořádají jako na běžícím pásu. S budoucími novomanželi se vždy sejdeme a ujasníme si, zda jsme schopni splnit jejich představu. U nás si můžete být jisti 100% individuálním přístupem. Nevýhodou u nás je, že nemáme zatím ubytovací kapacity. Ale rádi Vám doporučíme ověřená místa v okolí.

Pro každý rok máme pro Vás jen pár exkluzivních termínů, proto nás neváhejte kontaktovat.

Restaurace Maštal (až 70 míst)
Prosklený salónek Veranda (až 50 míst)
Venkovní prostor Lesní zátiší (až 200 míst)
Venkovní bar s grilem

Svatební kytice